Forester Invest - Produkcja maszyn i urządzeń do recyklingu.

Nasza oferta:

Wirówka do tworzyw sztucznych:

Produkujemy wirówki do tworzyw twardych, oraz folii o mocy od 22-90KW.
   

Przenośnik ślimakowy:

W ofercie posiadamy również przenośniki ślimakowe poziome i pionowe do transportu tworzyw sztucznych, oraz innych materiałów sypkich. Wykonujemy przenośniki korytowe, oraz w rurze. Długość oraz średnica według życzenia klienta.
   

Wanna  flotacyjna:

Produkujemy też wanny separacyjno-flotacyjne z podwójnym ślimakiem oddzielające poliolefiny od pozostałych tworzyw i nieczystości, oraz tradycyjne wanny z jednym ślimakiem poziomym i jednym pionowym.

Kruszarki:

Produkowane przez nas kruszarki stosowane są do wstępnego i wtórnego kruszenia materiałów o różnym stopniu twardości. Nasze maszyny umożliwiają uzyskanie materiału o wielkości nawet do 1 mm. Kruszarki posiadają różne wydajności w zależności od przerabianego surowca. Materiały mineralne dla których wykonujemy maszyny to twarde dolomity i granity, jak i materiał dużo łatwiejszy w obróbce jakim jest żwir czy węgiel. 
Produkujemy kruszarki jednowałowe, z dociskiem hydraulicznym o różnej mocy, kruszarki szczękowo - udarowe do kamienia, oraz gruzu. 
Oraz kruszarki z dociskiem ukośnym. 

Linie do recyklingu folii, tworzyw twardych i opon:

Linie do recyklingu folii

Dokładamy wszelkich starań by nasze maszyny były jak najbardziej wydajne. Wszystkie produkowane przez nas linie do recyklingu folii są projektowane i wykonywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Recykling folii przynosi wiele korzyści gospodarczych jak i ekologicznych. Dzięki temu, że zamontujemy linie do recyklingu folii, możemy w znaczny sposób zredukować koszty związane z gospodarowaniem odpadami w firmie, jak i pozyskać wartościowy produkt. 

Linie do recyklingu tworzyw

Recykling tworzyw sztucznych polega na przetworzeniu odpadów w użyteczne materiały. Współczesny odzysk materiału ma za zadanie otrzymanie produktu o wysokich parametrach technicznych. Nasze linie do recyklingu tworzyw tworzone są według nowoczesnych standardów, dzięki czemu ich wydajność jest bardzo duża, a powstały produkt jest wysokiej jakości.

Maszyny do recyklingu opon

Nasza linia jest w stanie przerobić opony pochodzące od samochodów osobowych jak i ciężarowych. Użyta technologia pozwala na maksymalizację rozdrobnienia zużytych opon. Niskie zużycie energii i duża wydajność to coś co cechuje nasze maszyny do recyklingu opon. Powstały z recyklingu granulat ma zastosowanie do produkcji wyrobów gumowych.
Wykonujemy kompletne linie do recyklingu tworzyw twardych, folii, oraz opon z pełnym sterowaniem. 

Młyny:

Młyny bijakowe
Młyny do tworzyw, folii, kaskadowe, oraz "w kształcie v" 

Zagęszczarki:

Wykonujemy zagęszczarki jedno, oraz dwusilnikowe o nieograniczonej mocy wg zamówień klienta.

Prasa ślimakowa:

Wykonujemy prasy ślimakowe o różnej mocy, do odwadniania folii.

Wirniki:

Wykonujemy wirniki, oraz wały do kruszarek i młynów.

Suszarnie bębnowe.

Kontakt:

Forester Invest Sp Z.O.O.
Ul. Zagrodowa 7
98-355 Trębaczew
tel. 694-829-652
      692-192-684
e-mail: duetfolia@wp.pl